Český Krumlov s možností raftů 2.srpna 2019 – 4. srpna 2019, doprava je 400,- Kč

Cestovní agentura Trybox » Český Krumlov s možností raftů 2.srpna 2019 – 4. srpna 2019, doprava je 400,- Kč

 Autobusová doprava TRYBOX Hostěradice pořádá výlet

Státní hrad a zámek Český Krumlov je vyhledávaným turistickým cílem, jehož expozice každoročně navštíví přes 300.000 návštěvníků.
Exteriérová prohlídka areálu zámku seznamuje návštěvníky s působivou architekturou významné dvorské rezidence 16. – 18. století a se vzácnými renesančními a barokními freskami na budovách seskupených kolem pěti zámeckých nádvoří. Deset hektarů barokní zahrady s francouzskou, anglickou a krajinářskou zahradní úpravou, kaskádovou fontánou a zámeckým jezírkem je oblíbeným místem pro relaxační a meditační procházky. V interiérových prostorách jsou návštěvníkům k dispozici dvě prohlídkové trasy s historickými instalacemi interiérů 16. – 19. století, světově proslulé zámecké barokní divadlo, zámecká věž s hladomornou a lapidárium s expozicí barokních plastik.

S námi si můžete Čeký Krumlov prohlédnout od začátku až do konce a to z raftu z vodní hladiny. Je to bezpečné i pro neplavce či malé děti. K výbavě raftu patří i vesty jak pro děti tak pro dospělé. Na ten zážitek nikdy nezapomenete. :-) V Českém Krumlově je stále z čeho vybírat!

Termín: 2.srpna 2019 – 4. srpna 2019

Cena dopravného: 400,- Kč

Informace o možném ubytování v kempu Viking: 600,- Kč/1 chatka pro 4 osoby/1 noc, Sociální zázemí je společné. Pokud budete mít zájem o zapůjčení raftů, budou pro nás připraveny přímo v kempu.

Autobus bude přistaven na náměstí v Hostěradicích v 9:50 hod, odjezd je v 10:00 hod. Cesta do Kempu Viking v Českém Krumlově potrvá asi 4 hodiny včetně nutné zdravotní přestávky. V kempu si každý udělá svůj vlastní program. Např. Turistika, cyklistika, plavání či jiné sporty, ke kterým je kemp určen. Poslední den v dopoledních hodinách sbalíme věci do autobusu a přesuneme se do centra Českého Krumlova, kde se zdržíme až do 15:00 hodin. V tu dobu je plánován odjezd domů. Předpokládaná doba návratu do Hostěradic je v 19:00 hod.

Cestující budou v autobuse sedět podle zasedacího pořádku, který bude vyvěšen u řidiče.

V případě zájmu kontaktujte Jolanu Lapešovou na tel. čísle 604 836 931 nebo Ivetu Věchetovou na tel. 732 687 580 nebo na e-mail autodoprava-trybox@seznam.cz.

Prosíme o včasné rezervace kvůli omezenému počtu míst v autobuse. Děkujeme.

Více o nás a našich akcích najdete na www.tryboxbus.cz, kde si můžete výlet zakoupit i online.