Orlí hnízdo a jezero Königsee, Německo 30. května 2020, cena 800,- Kč Zrušeno z důvodu epidemie !!!

Cestovní agentura Trybox » Orlí hnízdo a jezero Königsee, Německo 30. května 2020, cena 800,- Kč Zrušeno z důvodu epidemie !!!

Autobusová doprava TRYBOX Hostěradice pořádá výlet

 

HITLEROVO ORLÍ HNÍZDO

 

Vypravíme se nahoruKehlstein, na které stojí legendární Orlí hnízdo. Na tento úchvatný vyhlídkový bod se dostaneme výjezdem pomocí speciálně upraveného autobusu a výtahem, který vede horou. Poznáme místo, kde se plánovaly novodobé dějiny. Vychutnáme si projížďku loďkou po smaragdovém jezeře Königsee.

 

Termín: sobota 30. Května 2020

 

Cena dopravy: 800,- Kč

 

Cena zahrnuje cestovné a služby technického dopravodu. V ceně výletu není cestovní pojištění a vstupenky. Informace o vstupném: Hitlerovo orlí hnízdo – bus, výtah a vstup 17,0 Eur, plavba po jezeře Königsee tam a zpět 13,0 Eur.Ceny jsou orientační a mohou se v průběhu roku měnit.

 

Autobus bude přistaven na náměstí v Hostěradicích v 1:50 hod, odjezd je v 2:00 hod. Cesta do Německa potrvá asi 5,5 hodiny včetně nutných zdravotních přestávek.

V 8:30 hodin vyjedeme místním busem po strmé, 6,5 kilometru dlouhé silnici, zaříznuté ve skále. Během 15 minut tak nastoupáme 700 výškových metrů! Po příjezdu na horní parkoviště nás ještě čeká průchod tunelem vykládaným mramorem a následně jízda luxusním dobovým výtahem dalších 124 metrů. Rázem se ocitneme v honosném sídle, které vybudovali za pouhých 13 měsíců. Po přibližně třech hodinách strávených na hoře Kehlstein se vrátíme dolů do Berchtesgadenu a přesuneme se k jezeru Königsee. Ve 14.00 hodin nastoupíme na loď, která nás dopraví k hlavnímu magnetu celého jezera, ke kostelu svatého Bartoloměje. Tam vystoupíme a uděláme si asi hodinovou přestávku, abychom se plní sil vrátili lodí k našemu autobusu. Domů vyrazíme kolem páté hodiny odpoledne. Předpokládaná doba návratu do Hostěradic je ve 23:00 hod.

 

Cestující budou v autobuse sedět podle zasedacího pořádku, který bude vyvěšen u řidiče.

 

Více o nás a našich akcích najdete na www.autodoprava-trybox.cz.

Cestující budou v autobuse sedět podle zasedacího pořádku, který bude vyvěšen u řidiče.

 

V případě zájmu kontaktujte Ivetu Věchetovou na tel. čísle 732 687 580 nebo Jolanu Lapešovou na tel. čísle 604 836 931 nebo mailem na adrese autodoprava-trybox@seznam.cz.

 

Prosíme o včasné rezervace kvůli omezenému počtu míst v autobuse. Děkujeme.

 

Více o nás a našich akcích najdete na www.autodoprava-trybox.cz.