Termální lázně Sárvár v Maďarsku, 25. dubna 2020, cena 410,- Kč Zrušeno z důvodu epidemie !!!

Cestovní agentura Trybox » Termální lázně Sárvár v Maďarsku, 25. dubna 2020, cena 410,- Kč Zrušeno z důvodu epidemie !!!

Autobusová doprava TRYBOX Hostěradice pořádá výlet do

 

termálních lázní Sárvár v Maďarsku - Zrušeno!!!

 

Lázně Sárvár patří k nejnavštěvovanějším termálním lázeňským komplexům v Maďarsku. Voda v lázních Sárvár se používá k léčení pohybového ústrojí a k léčení revmatických a gynekologických nemocí.

 

Termín: sobota 25. dubna 2020

 

Autobus bude přistaven na náměstí v Hostěradicích v 5:50 hod, odjezd je v 6:00 hod. Cesta do lázní potrvá asi 4 hodiny včetně jedné 20-ti minutové přestávky. Předpokládaná doba návratu do Hostěradic je ve 20:00 hod. Cestující budou v autobuse sedět podle zasedacího pořádku, který bude vyvěšen u řidiče.

 

Cena zájezdu: 410,- Kč

V ceně zájezdu není pojištění léčebných výloh a vstupenka do lázní. Sami si můžete vybrat, která z variant je pro vás nejvýhodnější.

 

Druhy vstupenek:

 

Celodenní vstupenka

12,1 €

Vstupenka pro děti a mládež (3-14 let)

5,5 €

Vstupenka pro děti (do 3 let)

zdarma

V Sárváru je možno zakoupit výhodnější rodinné vstupenky. 

Uvedené ceny vstupenek jsou pouze orientační a mohou se v průběhu roku měnit.

 

V lázních se dá platit v HUF nebo v EUR. Uvnitř komplexu je k dispozici občerstvení, kde se prodávají studené i teplé nápoje a kde se dá i dobře najíst. Pokud budete mít něco v šatní skříňce, můžete do ní chodit během celého dne. V autobuse u řidiče se dají koupit za koruny různé studené nápoje. Ssebou doporučujeme vzít plavky, ručník, gumovou nazouvací obuv, župan, cestovní doklady, kartičku zdravotní pojišťovny a finanční hotovost, vstup do lázní se dá platit i kartou.

 

V případě zájmu kontaktujte Jolanu Lapešovou na tel. čísle 604 836 931 nebo Ivetu Věchetovou na tel. čísle 732 687 580  nebo na e-mail autodoprava-trybox@seznam.cz.

 

Prosíme o včasné rezervace kvůli omezenému počtu míst v autobuse. Děkujeme.

 

Více o nás a našich akcích najdete na www.autodoprava-trybox.cz.