Termální lázně Velký Medér na Slovensku, 1. září 2018, cena 380,- Kč

Cestovní agentura Trybox » Termální lázně Velký Medér na Slovensku, 1. září 2018, cena 380,- Kč

Autobusová doprava TRYBOX Hostěradice pořádá výlet do

THERMALPARKU Velký Meder na Slovensku


Voda z Velkého Mederu příznivě působí na kloubní poruchy, nemoci páteře, svalů a celkově příznivě působí na regeneraci organismu. Termální koupaliště bylo otevřeno v roce 1974, poskytuje celoroční služby ve svém areálu s vnitřními i vnějšími bazény s teplotou vody 36 - 38 °C. Kromě bazénu jsou v létě k dispozici dva tobogány, minigolf, plážový volejbal, velká pláž, hřiště pro děti, lanové centrum, maxišachy, restaurace, stánky rychlého občerstvení a další služby. Celý areál je obklopen lesoparkem s možností procházek na udržovaných a značených lesních cestičkách.

 

Termín: sobota 1. září 2018

 

Cena dopravného: 380,- Kč

V ceně není pojištění léčebných výloh a vstupenka do lázní. Sami si můžete vybrat, která z variant je pro Vás nejvýhodnější.

 

Druhy vstupenek:

Celodenní vstupenka

9,5 €

Vstupenka pro děti a mládež (3-14 let)

6,5 €

Vstupenka pro děti (do 3 let)

zdarma

Rodinná vstupenka (2 dospělí, 1 dítě)

22,0 €

Senioři nad 62 let

7,5 €

Hromadná vstupenka celodenní

Dospělí 7,0

senioři nad 62 let 7,0 €

děti 3-14 let 7,0 €


V lázních se platí v EUR. Uvnitř komplexu je k dispozici občerstvení, kde se prodávají studené i teplé nápoje a kde se dá i dobře najíst. Pokud budete mít něco v šatní skříňce, můžete do ní chodit během celého dne. V autobuse u řidiče se dají koupit za koruny různé studené nápoje. Ssebou doporučujeme vzít plavky, ručník, gumovou nazouvací obuv, župan, cestovní doklady, kartičku zdravotní pojišťovny a finanční hotovost, vstup do lázní se dá platit i kartou.

Autobus bude přistaven na náměstí v Hostěradicích v 5:50 hod, odjezd je v 6:00 hod. Cesta do lázní potrvá asi 3,5 hodiny včetně jedné 20-ti minutové přestávky. Předpokládaná doba návratu do Hostěradic je ve 20:30 hod. Cestující budou v autobuse sedět podle zasedacího pořádku, který bude vyvěšen u řidiče. Další nástupní místo je Brno a další dle dohody.


 

V případě zájmu kontaktujte Ivetu Věchetovou na tel. 732687580 nebo na mailové adrese autodoprava-trybox@seznam.cz.


 

Prosíme o včasné rezervace kvůli omezenému počtu míst v autobuse. Děkujeme.