Thermalpark Dunajská Streda na Slovensku, 7. března 2020, cena 390,- Kč

Cestovní agentura Trybox » Thermalpark Dunajská Streda na Slovensku, 7. března 2020, cena 390,- Kč

Autobusová doprava TRYBOX Hostěradice pořádá výlet do

THERMALPARKU v Dunajské Stredě na Slovensku

 

Thermalpark Dunajská Streda je jedno z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších rekreačních středisek jižního Slovenska. V krásném prostředí v srdci Žitného Ostrova nabízí kvalitní služby a dokonalý relax pro všechny věkové kategorie.

 

Termín:                sobota 7. března 2020

 

Cena dopravného: 390,- Kč

V ceně není pojištění léčebných výloh a vstupenka do lázní. Sami si můžete vybrat, která z variant je pro Vás nejvýhodnější.

 

Druhy vstupenek:

Celodenní vstupenka

9 €

Vstupenka pro děti a mládež (3-14 let)

6 €

Vstupenka pro děti (do 3 let)

zdarma

Senioři nad 62 let

8 €


V lázních se platí v EUR. Uvnitř komplexu je k dispozici občerstvení, kde se prodávají studené i teplé nápoje a kde se dá i dobře najíst. Pokud budete mít něco v šatní skříňce, můžete do ní chodit během celého dne. V autobuse u řidiče se dají koupit za koruny různé studené nápoje. Ssebou doporučujeme vzít plavky, ručník, gumovou nazouvací obuv, župan, cestovní doklady, kartičku zdravotní pojišťovny a finanční hotovost, vstup do lázní se dá platit i kartou.

Autobus bude přistaven na náměstí v Hostěradicích v 5:50 hod, odjezd je v 6:00 hod. Cesta do lázní potrvá asi 3,5 hodiny včetně jedné 20-ti minutové přestávky. Předpokládaná doba návratu do Hostěradic je ve 20:30 hod. Cestující budou v autobuse sedět podle zasedacího pořádku, který bude vyvěšen u řidiče. Další nástupní místo je Brno a další dle dohody.


 

V případě zájmu kontaktujte Ivetu Věchetovou na tel. 732687580 nebo na mailové adrese autodoprava-trybox@seznam.cz.


 

Prosíme o včasné rezervace kvůli omezenému počtu míst v autobuse. Děkujeme