Údolí Wachau, Rakousko, 16. května 2020, cena 400,- Kč Zrušeno z důvodu epidemie !!!

Cestovní agentura Trybox » Údolí Wachau, Rakousko, 16. května 2020, cena 400,- Kč Zrušeno z důvodu epidemie !!!

Autobusová doprava TRYBOX Hostěradice pořádá výlet do

 

Údolí Wachau v Dolním Rakousku

Wachau je rozlehlé údolí v Dolním Rakousku, jehož jádro tvoří řeka Dunaj. Počátky jeho osídlení sahají do prehistorických dob. V současné době je celá tato oblast jednou z nejnavštěvovanějších turistických míst v Rakousku. Pro svou mimořádnou hodnotu bylo celé údolí Wachau v roce 2000 zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO.

 

Termín: sobota 16. Května 2020

 

Cena dopravy: 400,- Kč

 

Cena zahrnuje dopravné a technický doprovod. V ceně není zahrnuto cestovní pojištění a dvouhodinová plavba lodí po Dunaji za 26,- Eur. Cena je pouze orientační a může se lišit.

 

Autobus bude přistaven na náměstí v Hostěradicích v 5:30 hod, odjezd je v 6:00 hod. Cesta potrvá asi 2,5 hodiny. Přes Tulln se dostaneme do Údolí Wachau, které je považováno za jeden z nejkrásnějších koutů v Rakousku. Projedeme městem Krems, je to páté největší město Rakouska odkud skutečně pochází Kremžská hořčice. První zastávku si uděláme v romantickém městečku Dürnstein. Odtud je to už jen kousek cesty autobusem na nádvoří kláštěra v Melku. Po cestě budeme obdivovat krásné a upravené vesnice v údolí Wachau. Do Melku přijedeme před polednem. Prohlídka zahrad, případně kláštera bude jistě zajímavá.

 

Krátkou procházkou sejdeme k řece. Odpoledne nás očekává v přístavišti na Dunaji pod klášterem výletní loď, kterou vyměníme na 2 hodiny za autobus. Vystoupíme v Kremsu, kde na nás bude čekat náš autobus.

 

 

Návrat do Hostěradic je plánován okolo 19:00hod.

 

Program je dobrovolný, pokud máte jiné plány, je nutné dodržet pouze předem dohodnutá nástupní místa a časy J.

 

Cestující budou v autobuse sedět podle zasedacího pořádku, který bude vyvěšen u řidiče.

 

V případě zájmu kontaktujte Ivetu Věchetovou na tel. čísle 732 687 580 nebo Jolanu Lapešovou na tel. čísle 604 836 931 nebo mailem na adrese autodoprava-trybox@seznam.cz.

 

Prosíme o včasné rezervace kvůli omezenému počtu míst v autobuse. Děkujeme.

 

Více o nás a našich akcích najdete na www.autodoprava-trybox.cz.