Vánoční Budapešť s návštěvou mořského aquaria Tropicaria, 8. prosince 2018, cena 630,- Kč

Cestovní agentura Trybox » Vánoční Budapešť s návštěvou mořského aquaria Tropicaria, 8. prosince 2018, cena 630,- Kč

Autobusová doprava TRYBOX Hostěradice pořádá výlet

Vánoční Budapešť a akvárium Tropicarium

 

Budapešti se údajně a ne neprávem přezdívá "Paříž Východu". Budapešť je město s historií i jedinečnou atmosférou. Žije zde kolem dvou milionů obyvatel. Je tu spousta architektonických skvostů a nádherných budov z různých období dějin. Gotické kostely, krásné mosty, tunely, historická zubačková lanovka, barokní chrám i bloky secesních bulvárů, které se vyrovnají těm v ostatních významných městech. Vánoční trhy v Budapešti se tradičně konají na jednom z nejhezčích náměstí - Vörösmarty tér. Čeká tu na vás víc než sto stánků s tradičními řemeslnými výrobky a hlavně fantastickými maďarskými specialitami. Ještě před návštěvou historického centra se podíváme do největšího mořského akvária ve střední Evropě - Tropicaria, které stojí na okraji Budapešti. Je tu žraločí akvárium s objemem 1,4 miliónu litrů slané vody, ve kterém plave 8 ks dvoumetrových žraloků spolu s několika sty různých druhů barevných rybiček v naprostém souznění. Kromě obrovského akvária je tu možné zhlédnout ještě aspoň 50 druhů jiných ,,menších" (5-40 000 litrových) akvárií a terárií.

 

Termín: sobota 8. prosince 2018

 

Cena dopravného: 630,- Kč

 

Cena zahrnuje cestovné, pojištění léčebných výloh včetně úrazového připojištění, kávu, čaj a malé občerstvení. V ceně zájezdu není vstupenka do akvária, která je 230,- Kč.

 

Autobus bude přistaven na náměstí v Hostěradicích v 4:50 hod, odjezd je v 5:00 hod. Cesta do Budapešti potrvá asi 6 hodin včetně jedné přestávky na občerstvení.

Předpokládaná doba návratu do Hostěradic je ve 22:00 hod.

 

Program je dobrovolný, pokud máte jiné plány, je nutné dodržet pouze nástupní místa a čas .

 

Cestující budou v autobuse sedět podle zasedacího pořádku, který bude vyvěšen u řidiče.

 

Vpřípadě zájmu kontaktujte Iveta Věchetovou na tel. 732687580 nebo na mailové adrese autodoprava-trybox@seznam.cz.

 

Prosíme o včasné rezervace kvůli omezenému počtu míst v autobuse. Děkujeme.