Zámek Konopiště a město Tábor, 14. července 2018, cena 360,- Kč

Cestovní agentura Trybox » Zámek Konopiště a město Tábor, 14. července 2018, cena 360,- Kč

Autobusová doprava TRYBOX Hostěradice pořádá výlet

Zámek Konopiště a město Tábor

 

Státní zámek KONOPIŠTĚ patří k nejvýznamnějším kulturním památkám v České republice. Je hodnotný především jako stavba, v jejíž hmotné struktuře se dochovaly podstatné části mohutné středověké pevnosti výrazného architektonického typu, jaký se v Čechách vyskytl jenom výjimečně. Velkou proslulost získal zámek svým vnitřní vybavením se vzácnými uměleckými sbírkami a technickými památkami.

S Konopištěm je spojeno mnoho významných historických událostí. Důležitá diplomatická jednání, vojenská střetnutí, sociální zápasy, ale také tvořivá činnost umělců, řemeslníků a dělníků – tím vším Konopiště natrvalo vstoupilo do dějin.

Město Tábor - pojďte se s námi toulat labyrintem uliček, objevovat malebná zákoutí kontrastující se syrovostí hradeb - připomínkou husitské minulosti města. Pojďte probádat Tábor z výšky i z hlubin podzemí, porozumět mu skrz jeho historii a zároveň si naplno užít jeho moderní stránku.

 

Termín: sobota 14. července 2018

 

Cena dopravného: 360,- Kč

 

Informace o cenách vstupného na zámek: 200,- Kč dospělí, 150,- Kč děti 6-15, studenti a senioři nad 65 let.

 

Autobus bude přistaven na náměstí v Hostěradicích v 5:50 hod, odjezd je v 6:00 hod. Cesta na Konopiště potrvá asi 3 hodiny včetně nutné zdravotní přestávky. Navštívíme překrásný zámek a po prohlídce se přesuneme do Tábora, kde si každý udělá svůj vlastní program. Např. návštěva památek, kterých je v Táboře bezpočet. Domů budeme odjíždět v 16:00 hodin. Předpokládaná doba návratu do Hostěradic je ve 20:00 hod.

 

Cestující budou v autobuse sedět podle zasedacího pořádku, který bude vyvěšen u řidiče.

 

V případě zájmu kontaktujte Marcelu Kopečkovou na tel. 606 246 060 nebo na mailovou adresu autodoprava-trybox@seznam.cz.

 

Prosíme o včasné rezervace kvůli omezenému počtu míst v autobuse. Děkujeme.

 

Více o nás a našich akcích najdete na www.autodoprava-trybox.cz.