Výlet do ZOO Dvůr Králové 8.6.2019, cena 380,- Kč

Cestovní agentura Trybox » Výlet do ZOO Dvůr Králové 8.6.2019, cena 380,- Kč

 Autobusová doprava TRYBOX Hostěradice pořádá výlet

ZOO Dvůr Králové patří k nejznámějším a nejkrásnějším zoologickým zahradám u nás. Nachází se v malebném podhůří Krkonoš a její různorodý terén dotváří atmosféru divoké přírody. Domov tu získalo téměř dva a půl tisíce živočichů, kteří mají svůj původ v dalekých zemích a na mnoha kontinentech světa. Najdete zde největší kolekci afrických zvířat v Evropě.
Obdivovat budete především tropické pavilony, Ptačí svět a Vodní svět, kde můžete zvířata pozorovat v jejich přirozeném prostředí. Především u dětí jsou oblíbené pavilony šelem, hravých opic, roztomilých hrošíků, lvíčků a samozřejmě lvů. Jeden z pavilonů je věnován také vzácné okapi, kterou chová Královédvorská ZOO jako jediná ve střední Evropě. Pro zvídavé návštěvníky je určena galerie obrazů pravěkých zvířat od Zdeňka Buriana a expozice dinosaurů, se kterými budete cestovat časem.

Termín: sobota 8. června 2019

Cena: 350,- Kč autobusová doprava

Informace o vstupném do ZOO: 180,- Kč dospělí, 120,- Kč děti

Autobus bude přistaven na náměstí v Hostěradicích v 5:50 hod, odjezd je v 6:00 hod. Cesta do Dvora Králové potrvá asi 4 hodiny včetně jedné zdravotní přestávky. Předpokládaná doba návratu do Hostěradic je ve 21:00 hod. Cestující budou v autobuse sedět podle zasedacího pořádku, který bude vyvěšen u řidiče.

V případě zájmu kontaktujte Ivetu Věchetovou na tel. Čísle 732 687 580 nebo Jolanu Lapešovou na tel. čísle 604 836 931 nebo mailem na adrese autodoprava-trybox@seznam.cz.


Prosíme o včasné rezervace kvůli omezenému počtu míst v autobuse. Děkujeme a těšíme se na Vás!