ZOO Zlín - Lešná, cena 290,- Kč

Cestovní agentura Trybox » ZOO Zlín - Lešná, cena 290,- Kč

Autobusová doprava TRYBOX Hostěradice

pořádá zájezd do

ZOO Zlín - Lešná

aneb hurá na lemury !

 

Zlínská zoologická zahrada je nejnavštěvovanějším turistickým místem celé Moravy a druhou nejnavštěvovanější zoo v ČR. Areál byl založen v letech 1804-1805  a zoo  byla otevřená v roce 1948. Celková rozloha je 52 ha, z toho rozloha expozic je 48 ha, na nichž je celkem 6 pavilónů a 1163 zvířecích jedinců.

Zlínská zoo – to jsou přírodně pojaté expozice se společným chovem savců a ptáků, přitažlivé průchozí voliéry a výběhy, které umožní bezprostřední kontakt se zvířaty. Je však také zoologickou zahradou kontinentů. Za jeden den můžete podniknout cestu kolem světa a seznámit se s 215 druhy zvířat z Afriky, Asie, Austrálie a Ameriky.

 

ZOO nabízí návštěvníkům i tyto služby:

  • komentované krmení (každý den od 9:30 do 15:00 hodin cca každou půlhodinu se krmí a představují některá zvířata)
  • zábava pro děti (dětské koutky, lanové centrum, jízda vláčkem, archeologické naleziště, houpadla a prolézačky, zábavné programy)
  • restaurace (Tyrol, Limpopo, Farma U Koaly, Café bar Kookaburra, Neapolitáno a Kefa bar)

 

Termín: sobota 27. června 2020

 

Cena zájezdu: 290,- Kč

Cena zahrnuje dopravu. V ceně zájezdu není vstupenka do ZOO. Sami si můžete vybrat, která z variant je pro vás nejvýhodnější.

 

Druhy vstupenek:

Dospělí

190 Kč

Studenti a senioři

120Kč

Děti do 3 let

zdarma

V ZOO je možnost zakoupit zvýhodněné rodinné vstupenky. Aktuální ceny za vstupné se mohou lišit !!!

Autobus bude přistaven na náměstí v Hostěradicích v 7:50 hod, odjezd je v 8:00 hod. Cesta do Zlína potrvá asi 2 hodiny. Předpokládaná doba návratu do Hostěradic je v cca 19:00 hod. Cestující budou v autobuse sedět podle zasedacího pořádku, který bude vyvěšen u řidiče.

 

V případě zájmu kontaktujte Jolanu Lapešovou na tel. čísle 604 836 931 nebo mailem na adrese autodoprava-trybox@seznam.cz.

 

Prosíme o včasné rezervace kvůli omezenému počtu míst v autobuse. Děkujeme.